Yükleniyor
Kaş Limanağzı ve Adalar | Mojo Boutique Otel Kaş
Tur

Kaş Limanağzı ve Adalar

Tur

Kaş Limanağzı ve Adalar

Limanağzı, sadece merkezden kalkan ufak teknelerle ulaşılabilen, Kaş'tan baktığınızda çaprazında görebileceğiniz bir koy. Bulunduğu yönden dolayı güneşin en uzun kaldığı koy olarak biliniyor.

Limanağzı'nda hepsi beach bazıları konaklama hizmeti veren 4 tesis bulunuyor. Koyda ilk tesis 80'li yıllarda kurulmuş (Nuri’nin Yeri). Doğal sit alanı ilan edilmiş Limanağzı'nda, işletmeler, genelde ahşap platformlar üzerine konulmuş şemsiye-şezlonglar, ahşap sedirler ve locaları ile hizmet veriyorlar. Beach'lerin girişinde harcama limiti olarak 100 TL ödeniyor, yediğiniz içtiğiniz bu miktardan düşülüyor. Şemsiye şezlong için ayrıca bir ücret alınmıyor. 

Kaş limandan yarım saatte bir kalkan küçük teknelerle 15-20 dakikada varılıyor koya.(Fiyatı gidiş-dönüş 40 TL,  çocuklar için indirimli ) Geldiğiniz tekneye hangi beach’i tercih ettiğinizi söylemezseniz, kendi seçtiği bir tanesine bırakıyor.  Koya gidiş sabah 9'da başlıyor, akşam 7’de son sefer yapılıyor.

Denizle iç içe, sakin bir tatil yapmak isteyenler için Limanağzı'nda konaklamak yerinde bir seçim olacaktır. Koyda hem otel hem bungalowlarda kalmak mümkün. Günün kalabalığı çekildikten sonra koy size kalıyor. Trafiğin ve kalabalığın olmadığı bir ortamda, yıldızlar ve denizle baş başa kalmanın keyfine varıyorsunuz.Detaylı bilgi için otelimizle iletişime geçin.